Materace w kontakcie z naturą- KomfortSnu.pl

Wszyscy cenimy sobie dobroczynne właściwości natury i chcemy jak najwięcej z niej czerpać. Ale czy jest możliwe takie połączenie w procesie produkcji materacy? Oczywiście, że tak!

Innowacyjna technologia w procesie produkcyjnym pozwala na połączenie wytwarzania piany wraz z ekstraktami z naturalnych surowców jakimi są np. olejek rycynowy, lawendowy, pomarańczowy czy aloes.

Taka możliwość nie tylko wpływa na nasz ekosystem ale dobroczynnie na nasz organizm, wnosząc odrobinę natury do naszego życia, zwłaszcza do sypialni.

Jednymi z najbardziej popularnych pian wykonanych w tej technologi są następujące:

Biogreen- pianka wysokoelastyczna, nawilżona ekstraktem z aloesu, który posiada właściwości antybakteryjne, likwiduje roztocza, dodatkowo posiada charakterystyczny aromat aloesu. Materace z użyciem pianki Biogreen: SalonSnu.pl/Materace Biogreen

Viscogreen- pianka termoelastyczna wyprodukowana na bazie oleju rycynowego, posiada właściwości lepszego dopasowania się do kształtu ciała, jest elastyczna- szybciej reaguje na zmiany pozycji podczas snu. Materace z użyciem pianki Viscogreen: SalonSnu.pl/Materace Viscogreen

Materace z użyciem pianek Biogreen lub Viscogreen znajdą wielu miłośników, którzy cenią sobie zdrowy sen w połączeniu z ekologią.

Kolekcja materacy na bazie naturalnych składników:

SalonSnu.pl/Materace-Materasso/bio materace

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Opublikowano