Wyprzedaż kołder marki Paradies – KomfortSnu.pl

Kołdry puchowe marki Paradies cieszą się uznaniem na całym świecie ze względu na wysoką jakość produktu jakim jest polski biały puch gęsi klasy I. Są lekkie, puszyste i przyjemnie otulają ciało, zachowując swoje właściwości na lata.

 

Wyprzedaż dotyczy kołder puchowych z kolekcji Silverline-  wypełnione wysokogatunkowym puchem z polskich białych gęsi są bardzo lekkie, ciepłe oraz przyjemnie otulają ciało. Dzięki systemowi Paradies Super Clean sterylnie czyste, bardziej niż wymagane standardy. Kołdra należy do kolekcji całorocznej, idealna na wiosnę czy jesień. W lecie sprawdzi się w dobrze przewietrzonej, a w zimie w ogrzanej sypialni. Duża zawartość powietrza w naturalny sposób zatrzymuje ciepło. Eleganckie oraz bardzo przyjemne poszycie wykonane z puchoszczelnego batystu bawełnianego ze srebrna bizą, wykończone znakiem firmowym marki Paradies.

Kołdry Ovella z kolekcji naturalnej – wykonana z najwyższej jakości naturalnych surowców takich jak żywa wełna z młodych owiec oraz włókna Paradies Biofill. Wełna pozyskiwanej, z certyfikowanych organicznych hodowli natomiast włókno Biofill z roślinnych surowców odnawialnych. Kołdra jest miękka i przytulnie puszysta, uniwersalna, nadaje się do użytkowania przez cały rok. Warto wspomnieć również o innowacyjnym pikowaniu kołdry, które pozwala na  świetnie dopasowanie do sylwetki śpiącego.

Sprawdź atrakcyjne ceny na modele wyprzedażowe z kolekcji Paradies:

SalonSnu.pl/wyprzedaż-Paradies

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Opublikowano